portál členských výhod OS KOVO

Proč si nemůžu změnit heslo?

Na jiných webech je běžné, že si mohu změnit heslo, aby se nikdo nemohl přihlásit pod mojí identitou, proč to nejde u vás?

Ve většině případů u jiných webů při registraci, respektive následně pak v profilu vyplňujete nejrůznější  osobní údaje (datum narození, adresu, telefon atd.), z tohoto důvodu je potřebné, aby proběhlo dvoufázové zabezpečení, kde první je zaslaní  jednorázového hesla a druhé je povinná změna na nové heslo. Na našem webu nic takového nezadáváte, my žádné citlivé údaje neshromažďujeme, takže když se pod vaším účtem přihlásí někdo z rodiny není v tom žádný problém, protože jde pouze o vstup do členské sekce.

Zároveň tak i chráníme "zapomnětlivé" uživatele, kteří nejsou počítačově zdatní a mnohdy mají problém s obnovou hesla a nebo si heslo změní a cca do týdne jej zapomenou, pak kontaktují technickou podporu na reset hesla. Těchto žádostí v minulosti bylo takové množství, že by vytížili jednu pracovní sílu. Z tohoto důvodu je heslo stálé a pakliže si jej někam dobře uložíte, máte kdykoliv přístup do našeho benefitního portálu.

 

Přihlášení